Neonatolog – ważny krok do zdrowia

Zdrowie to najważniejsza wartość w życiu człowieka. Zdarzenia losowe przesądzają
o tym, że niestety niekiedy nie mamy na Nie wpływu. Możemy zatem jedynie postarać się, aby było ono na odpowiednim poziomie. Zapewniając swojemu organizmowi odpowiednią profilaktykę już od wczesnych lat dziecięcych, jesteśmy w stanie uniknąć wielu chorób w okresie dorosłości, czy starości. To właśnie, gdy jesteśmy dziećmi, Nasze komórki intensywnie się dzielą, wobec czego rośniemy. W organizmie dokonuje się szereg zmian
w kontekście ludzkiej anatomii. 

Neonatolog dziecięcy w Poznaniu zajmuje się diagnozą i profilaktyką noworodków. Wizyta u niego obejmuje wiele kompleksowych badań, takich jak: USG przezciemieniowe (głowy) oraz USG serca noworodka (ECHO serca). Dzięki temu pierwszemu dowiadujemy się wszelkich aspektów anatomii malca oraz funkcjonowaniu ośrodkowego układu nerwowego. Natomiast, drugie odpowiada za zdobycie gruntownej wiedzy na temat budowy i działania serca oraz kontrolę przewodu tętniczego. 

Jeśli interesuje Cię wizyta z Twoim maluchem u najlepszego neonatologa w Poznaniu, dowiedź się więcej, klikając właśnie tutaj:

Wizyta u profesjonalistów w centrum medycznym Neomedica to nie zwykła rozmowa i typowe badania. To ogrom włożonego serca przez Naszych lekarzy, dokładnie przeprowadzone USG, wnikliwa diagnoza i zaplanowanie leczenia w konsultacji z rodzicami dziecka.

Jesteśmy tutaj po to, aby zapewnić Twojemu maluszkowi to, co najcenniejsze, czyli zdrowie. 

  Pediatra w Poznaniu dla malucha!

Related Posts